Максим Герасько
Максим Герасько 5 канал

Суд у справі Януковича перенесли: 4-годинна епопея клопотань від адвоката

Захисник Максим Герасько просив відводу одного судді, потім іншого, а потім навіть секретаря суду

До 27 вересня оголошено перерву в судовому розгляді справи про державну зраду президента-втікача Віктора Януковича. За перебігом подій в Оболонському райсуді Києва стежила кореспондент "5 каналу" каналу Юлія Божко.

Суд оголосив перерву в зв'язку із закінченням робочого дня і тим, що засідання тривало понад чотири години. З них понад три години – новий адвокат Януковича Максим Герасько подавав клопотання. Усі півтора десятка клопотань зводилися до одного – перенести розгляд справи. Зокрема, просив відводу головуючого судді та секретаря і навіть просив відпустити його на обід.

Всі ці клопотання суд відхилив. А коли суд не надав більше часу для ознайомлення із матеріалами справи, адвокат вирішив, що його права утискають і назвав це кримінальним правопорушенням. Тож викликав поліцію. Каже, йому необхідно три місяці на вивчення матеріалів. А також зв'язатися із підзахисним.

Просив відводу і секретаря суду – мовляв, неналежно виконує свої обов'язки. Наголошував на відсутності одного аудіозапису допиту ключового свідка Юрія Сергеєва. На зауваження суддів, що наявний відеозапис цього допиту – захисник назвав його нелегальним, адже має бути саме аудіозапис.

Які ще були "цікаві" клопотання – дивіться у включенні:

Нагадаємо, нового адвоката Віктору Януковичу призначив Київський центр із надання безоплатної правової допомоги півтора місяця тому. Попередній захисник Віталій Мешечек відмовився брати участь у розгляді.

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Трагічна пожежа у таборі "Вікторія": правоохоронці затримали нових підозрюваних
Наступний матеріал
Війна на Донбасі сприймається на Заході, як реальна загроза Європі – журналіст
Loading...