Оболонський суд
Оболонський суд 5 канал

Справа держзради Януковича: чому адвокат викликав поліцію до зали Оболонського суду

Під час засідання адвокат Максим Герасько заявив понад 10 клопотань – зокрема і просив відпустити його на обід, бо втомився

Новий адвокат колишнього президента України Віктора Януковича – Максим Герасько – викликав поліцію до зали Оболонського райсуду Києва. Там саме розглядають розглядають справу про державну зраду президента-втікача. Максим Герасько вважає порушенням, зокрема, що йому не надали достатньо часу для ознайомлення з матеріалами справи. Каже, що для цього йому необхідно три місяці. Однак суддя це прохання відхилив. За перебігом подій у судовій залі стежила кореспондент "5 каналу" Юлія Божко.

Під час судового засідання у справі Януковича адвокат Максим Герасько заявив понад 10 клопотань. Зокрема, просив відводу головуючого судді та секретаря, і навіть просив відпустити його на обід. Всі ці клопотання суд відхилив. А коли суд не надав більше часу для ознайомлення із матеріалами справа, адвокат вирішив, що його права утискають і назвав це кримінальним правопорушенням. Тож викликав поліцію. Каже, що йому необхідно три місяці на вивчення матеріалів. А також зв'язатися із підзахисним. Прокурор Руслан Кравченко назвав такі клопотання зловживанням процесуальними правами з метою затягування часу.

Нагадаємо, нового адвоката Віктору Януковичу призначив Київський центр із надання безоплатної правової допомоги півтора місяця тому. Попередній захисник Віталій Мешечек відмовився брати участь у розгляді.

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зустріч Порошенка з Трампом у Нью-Йорку – відео
Наступний матеріал
Зустріч Порошенка з Трампом "face to face" – включення з Нью-Йорка
Loading...