ветерани АТО пікетують суд
ветерани АТО пікетують суд 5 канал

У Харкові ветерани АТО пікетували суд, що розглядав справу "ватажка місцевих сепаратистів"

Активісти переконують, що підсудний та його захист навмисне затягують справу

У Харкові ветерани АТО влаштували пікет поблизу суду, який розглядає справу одного з лідерів сепаратистського руху. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, на акцію зібралися з півсотні демобілізованих військовослужбовців, які стежать за процесом, де фігурантом є Сергій Юдаєв.

За даними прокуратури, саме Юдаєв керував погромом харківської телекомпанії "АТН" 7 квітня 2014 року, після чого спрямував озброєних людей на штурм будівлі ОДА. Затримали Юдаєва наступного ж дня після звільнення держустанови. Нині він перебуває в СІЗО.

Через неявку адвокатів підсудного засідання довелося перенести. Не був доправлений зі слідчого ізолятора і сам обвинувачений. Юдаєв натомість вимагав проведення слухань через відеозв’язок.

Зазначимо, що дату наступного засідання ще не оголосили. А от активісти переконують, що підсудний і його захист затягують справу.

"У нас є надія на те, що суд ухвалить законне рішення, і ворог українського народу, ворог нашої держави буде засуджений по закону. Зараз ми показуємо своїм ворогам, що не будемо стояти осторонь від того, що відбувалося раніше, і відбувається – намагаються нині спробувати дестабілізувати ситуацію. Ми показуємо, що готові у будь-який момент відстоювати своє місто та свій народ", – зазначив учасник акції Олег Набатов.

Попередній матеріал
"Феєрично неефективно": У Центрі протидії корупції розповіли, як працює НАЗК
Наступний матеріал
Центр протидії корупції: Чинний склад НАЗК навряд чи помітить невідповідності у е-деклараціях топ-чиновників
Loading...