Неля Штепа

Справа одіозної Штепи: суддя отримала смс із погрозами

Екс-голову Слов'янська підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створенні терористичної організації

Суддя Орджонікідзевського райсуду Харкова Олена Саркісян, яка має розглядати справу щодо екс-очільниці Слов'янська Нелі Штепи, заявила про погрози на її адресу напередодні підготовчого засідання у справі. Про таке вона повідомила Вищу раду правосуддя і Генпрокуратуру, передає "Інтерфакс-Україна". 

"5 травня 2018 року о 17:21 на мій мобільний телефон прийшло смс-повідомлення з невідомого мені номера телефону...такого змісту: "Вы будете судить (замість ім’я пробіл), передайте своим судьям, что (замість ім’я пробіл) не одна, за ней стоит "русский мир", а у вас семьи", - зазначається у повдіомленні.

На сайті Вищої ради правосуддя ім'я обвинуваченої замінено великими пробілами, однак час, на який було призначено підготовче засідання (7 травня, 14-00) і склад колегії (Попова, Горчакова, Саркісян) відповідають часу засідання і складу колегії у справі Штепи.

Довідка: Заарештували чиновницю у липні 2014 року. Їй закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної  організації. Йдеться про заклики Штепи до зміни кордонів України і сприяння псевдореферендумам про відокремлення Донецької області від України. Як відомо, сама Штепа звинувачення відкидає і називає себе потерпілою.

Попередній матеріал
Понад 1000 українок присвоїли звання "Мати-героїня"
Наступний матеріал
Безпілотник ВПС США кілька годин проводив розвідку на кордоні України з Росією