Неля Штепа
Неля Штепа 5 канал

І вп'яте наново: у справі Штепи судді заявили про самовідвід

Суддів, які могли б розглядати цю справу, в Ленінському суді Харкова не залишилося, тож справу передали до Апеляційного суду

Справу Нелі Штепи переглядатимуть наново, вже уп'яте. На черговому засіданні у справі екс-чільниці Слов'янська, яку обвинувачують у сепаратизмі, судді заявили про самовідвід.

Як повідомляє "5 канал", приводом стала кримінальна справа про отримання хабара за те, щоб судді ухвалили рішення про зміну запобіжного заходу, всупереч вимогам закону. Підозрюваних за кримінальним провадженням про неправомірну вигоду немає, проте судді заявили, що за таких обставин вони не можуть бути неупередженими.

Колегія суддів обрала нову трійку, яка розглядатиме справу Штепи, проте останні також заявили самовідвід, адже вважають – якщо тінь падає на одного суддю Ленінського райсуду, то скомпрометовані всі служителі Феміди.

Тож суддів, які могли б розглядати цю справу, в Ленінському суді Харкова не залишилося, а справу передали до Апеляційного суду. Там у п'ятницю вирішуватимуть, який суд розглядатиме справу Штепи заново.

"Судді аргументували тим, що задля неупередженості судового розгляду, із посиланнями на інформацію Генеральної прокуратури України, відповідно до якої розслідується кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди… Тому судді задля неупередженості заявили самовідвід. Ми були проти задоволення заяви про самовідвід одним суддею, а саме – головуючим", – зазначила держобвинувач Олена Кравченко.

"Якщо справді немає ніяких звинувачень, нехай прокуратура відмовиться  від обвинувального акту, забере його і все. І я теж не пред'являтиму ніяких претензій", – заявила сама Штепа.

Дивіться також фотогалерею:

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Взагалі їх 16", але ніхто не прийшов: через неявку нардепів справу Саакашвілі знову перенесли
Наступний матеріал
Нацрада має намір заборонити політикам вести програми на ТБ
Loading...