Бойко і Медведчук з візитом у Москві
Бойко і Медведчук з візитом у Москві 5 канал

ДБР порушило кримінальну справу через візит Бойка та Медведчука до Москви

Читайте по-русски
Проте – не щодо самих політиків

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження через візит до Москви кандидата у президенти Юрія Бойка та одіозного лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука. Втім – не щодо політиків, а через дії посадовців Державної прикордонної та Державної авіаційної служби. Про це повідомили у прес-службі ДБР, передає "5 канал".

Зауважили, що у межах досудового розслідування вивчають ймовірне зловживання службовим становищем відповідних посадовців. Позаяк саме ДПСУ та Державіаслужба надавала дозволи на перетин кордону Бойку та Медведчуку.

Нагадаємо, що 22 березня зі столичного аеропорту "Київ" у бік Москви вилетів приватний літак. І це попри заборону на авіасполучення з Росією, яка діє ще від 2015-го. Falcon 900, який належить куму Путіна Віктору Медведчуку, безперешкодно перетнув українсько-російський повітряний кордон. Це підтвердили дані інтернет-ресурсу Flightradar.

У Москві Бойко та Медведчук брали участь у переговорах із головою російського уряду Дмитром Мєдвєдєвим та чільником "Газпрому" Олексієм Міллєром. Цей візит, зі свого боку, пообіцяли проаналізувати і в СБУ. Водночас і в ДПСУ, і в Украерорусі "5 каналу" повідомили, що всі відповідні дозволи приватний рейс мав, тож підстав на заборону – ані прикордонники, ані диспетчери не мали.

Попередній матеріал
На півдорозі до перемоги: чому в центрі Києва досі руйнується 210-річний Гостиний двір
Наступний матеріал
За рік навіть не почали розглядати справу: Штепі можуть надати держадвоката