Бойко і Медведчук з візитом у Москві
Бойко і Медведчук з візитом у Москві 5 канал

"Візитом" я би не назвав: Клімкін прокоментував поїздку Бойка до Москви

  Читайте по-русски
  Найважливіші питання порядку денного відносин Україна-Росія проросійський кандидат у президенти не обговорював. Зосередився на іншому

  У Москві варто вести переговори лише з однією людиною – президентом Росії Володимиром Путіним. Про таке заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час спільної прес-конференції з чільником МЗС Люксембургу Жаном Ассельборном 25 березня, передає УНІАН.

  Так голова вітчизняного дипвідомства прокоментував перемовини кандидата у президенти Юрія Бойка та голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука з російським прем'єром Дмитром Медведєвим і головою "Газпрому" Олексієм Міллером.

  "Я би не застосовував слово "візит" до цієї поїздки. Це явно занадто високий стиль. Що стосується пана Медведчука, то ніщо в його контактах з Росією не є для нас сюрпризом. Що стосується відвідання Москви кандидатом у президенти України паном Бойком, то це, звичайно, дуже чітке висловлення позиції, і не тільки висловлення, а демонстрація своєї позиції", – переконаний Клімкін.

  Він також наголосив: "Як ми всі прекрасно розуміємо, у Москві варто і потрібно говорити тільки з однією людиною – це президент Росії, який фактично визначає весь порядок денний".

  Також чільник української дипломатії звернув увагу на те, що кандидат у президенти Бойко в Росії не обговорював питання звільнення заручників, окупованого Донбасу та Криму.

  "А головне, і я це кажу не тільки як міністр закордонних справ, а просто як український громадянин, я би дуже хотів почути від тих, хто їздив до Москви, як вони обговорювали там питання звільнення наших заручників, політичних в'язнів і військовополонених, чого вони, власне, досягли, як вони обговорювали питання окупованих територій, і тут я маю на увазі і Донбас, і, безумовно, Крим", – зазначив Клімкін.

  Дипломат переконаний: якщо ці питання не обговорювались або не були найважливішими і домінуючими питаннями порядку денного, "то в мене питання навіть не з політичної точки зору: "А що це було?".

  Нагадаємо, минулого тижня представники політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук і кандидат у президенти Юрій Бойко зустрілися з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і головою "Газпрому" Олексієм Міллером в Горках.

  Попередній матеріал
  Не покривати голову хусткою та лавки в церквах: ПЦУ змінить правила для вірян
  Наступний матеріал
  Призначений для приміських маршрутів: ЗАЗ розпочав виробництво нового автобуса
  Loading...