Бойко і Медведчук з візитом у Москві
Бойко і Медведчук з візитом у Москві 5 канал

Політичний гамбіт: у СБУ пояснили реальну мету візиту Бойка та Медведчука до Москви

Читайте по-русски
РФ намагається відволікти увагу від викритих корупційних схем фінансування виборів у інтересах одного з кандидатів у Президенти України

Візит народного депутата Юрія Бойка та одіозного політика Віктор Медведчука у Москву на переговори з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим є спробою російських спецслужб відволікти увагу СБУ від масштабної схеми підкупу виборців кандидатом, який влаштовує Кремль. Про це повідомив керівник апарату голови Служби безпеки України Ігор Гуськов.

За словами Гуськова, для цього Росія відкрито проводить такий собі "гамбіт", жертвуючи малим, щоб відволікти увагу СБУ і таким чином сприяти приведенню до влади тих, хто влаштовує особисто Володимира Путіна. У відомстві зауважили, що наявні у них матеріали "свідчать, що спецслужби РФ у будь-який спосіб намагаються відволікти увагу громадськості від викритих корупційних схем фінансування виборів у інтересах одного з кандидатів у Президенти України, який влаштовував раніше та влаштовує зараз Кремль".

"Жертвується менша фігура, яка на сьогодні не має шансів виграти вибори Президента, але при цьому фокус громадськості переключається на чергову зраду. Це робиться для того, щоб ті сили, які на сьогодні СБУ розкрила, – фінансування спроби фальсифікацій, – щоб ці сили, які влаштовують РФ, могли спокійно прийти до влади. Зараз вони просто під фокусом уваги і не можуть діяти так, на що отримали гроші. А гроші ж треба відпрацьовувати. Оце називається "гамбітом" і про це говорить голова СБУ України", – сказав Гуськов.

У СБУ також не виключають "можливого опосередкованого зв'язку цієї події із попередженим СБУ в Харкові терористичним актом у метрополітені".

Нагадаємо, в Росії Бойко, спільно з Віктором Медведчуком провели зустріч із прем'єр-міністром федерації Дмитром Медведєвим та чільником Газпрому – Олексієм Міллером. Під час зустрічі говорили про транзит газу після завершення контракту наприкінці цього року. 

Попередній матеріал
Творчістю по бездоріжжю: на Львівщині зняли іронічний кліп про відсутність нормального автошляху
Наступний матеріал
Гатять з ПТРК та блокують провізію: яку техніку розмістили окупанти біля Світлодарки
Loading...