теплові лічильники
теплові лічильники zn.ua

Як зберегти тепло в оселях – ЕнергоНЕзалежність

  • Анонс
Дивіться сьогодні о 18:15 програму ЕнергоНЕзалежність, де розкажуть, чи справді кожен громадянин України може долучитися до проекту енергоефективності та енергозбереження

Яка ціна енергоефективності та яка мета енергозбереження? Зміни у цьому контексті – не завжди дуже комфортні. Але на меті стоїть економія сімейних, особистих бюджетів, і навіть більше – українського енергетичного ресурсу. Чому українці не тільки можуть, але й мають дбати про ощадливе та ефективне використання енергоресурсів – про це детально з автором та ведучим проекту "ЕнергоНЕзалежність" з аналітиком з енергетичних питань Миколою Войтівом та Володимиром Шимкіним, заступником директора програми IQ energy. 

  • В Україні діє Проект Європейського Банку Реконструкції і Розвитку  IQEnergy. Як працює проект та що він насправді дає громадянам?
  • Чи справді кожен громадянин України може долучитися до проекту енергоефективності та енергозбереження і як це зробити грамотно?
  • Європейський інвестиційний банк надасть Україні кредит розміром до 120 млн євро для реалізації Проекту "Вища освіта України" щодо підвищення енергоефективності будівель університетів у семи містах України та покращення умов викладання. Чи справді студенти українських вузів не будуть займатися у холодних аудиторіях?

Екологія є рушійною силою ощадливого та ефективного використання енергетичного ресурсу.

Що таке розумна енергетика та як навчитися основ енергоефективності й заощаджувати власні кошти – про це детально вже сьогодні о 18:15 та о 13:25, 14 січня 2018 року.

Попередній матеріал
У центрі Одеси згорів трамвай, є постраждалі
Наступний матеріал
Хуг: на Донбасі розгортається "добре відпрацьований сценарій насильства"
Loading...

"Мала революція" у будівельній галузі: як спинити стихійну забудову Києва, та чи допоможуть міжнародні інвестиції заощадити пересічним українцям

Чи допоможе створення "Національної вугільної компанії" реформувати галузь – "ЕнергоНЕзалежність"

"Дірки" в енергосистемі: чому Україна щороку втрачає 13,5 млрд грн

Критичний стан: енергетичній системі України залишилося 10 років – "Енергонезалежність"

Закінчуються кошти – закінчується газ: як позбутися залежності від газу РФ на прикладах Польщі та Туреччини

Як позбутися залежності від "токсичного" російського газу – "Енергонезалежність"