pixabay.com

"Мала революція" у будівельній галузі: як спинити стихійну забудову Києва, та чи допоможуть міжнародні інвестиції заощадити пересічним українцям

У п'ятницю, 2 лютого, о 13:00 в ефірі програми "Час: Online" віце-президент Академії будівництва України Віктор Лещинський розказав про результати роботи нового закону про альтернативну експертизу

Скільки та на що саме йдуть іноземні інвестиції у будівельній галузі України? Чи допоможе програма з енергоефективності заощадити пересічним українцям? Як спинити стихійну забудову Києва, та які результати дає реформа децентралізації? Чи використовуватимуть виділені кошти в регіонах на будівництво взагалі і будівництво доріг – зокрема, розкаже віце-президент Академії будівництва України, відомий експерт у сфері будівництва та комунальної галузі Віктор Лещинський.

Поговоримо про результати роботи нового закону про альтернативну експертизу: чи вдається завдяки йому запобігати корупції в галузі. 

Експерт також спрогнозує, які проекти будуть найбільш актуальними у світлі реінтеграціі Донбасу: житло, реконструкція інфраструктури, дороги, мости чи промислові об'єкти.

Тож не пропустіть у п'ятницю, 2 лютого, о 13:00 "Час: Online" з віце-президентом Академії будівництва України Віктором Лещинським.

Тисніть плеєр і "Створити нагадування", щоб отримати сповіщення про початок ефіру 

Попередній матеріал
Брифінг генпрокурора щодо заволодіння грошовими коштами ДАТ "Чорноморнафтогаз" – завершено
Наступний матеріал
Нардеп: у Вищому антикорупційному суді мають працювати "судді-камікадзе"
Loading...