ЕнергоНЕзалежність
ЕнергоНЕзалежність 5.ua

Сонце, вода, вітер, земля: як можна заробляти на природних джерелах енергії – "ЕнергоНЕзалежність"

В ефірі програми "ЕнергоНЕзалежність" на "5 каналі" поговоримо, які основні перешкоди широкого та масового застосування відновлюваних джерел енергії в Україні

Відновлювані джерела енергії. Чому краще використовувати енергію сонця, води, вітру чи землі, аніж газ, вугілля та нафту? Наскільки наше суспільство цікавиться альтернативними підходами до можливості отримувати "чистішу" – "зелену" та майже "безкоштовну", за своїм походженням, енергію та які основні перешкоди широкого та масового застосування відновлюваних джерел енергії в Україні, – ці питання обговорять аналітик з питань енергетики, ведучий та автор проекту "ЕнергоНЕзалежність" Микола Войтів та Сергій Клюс, експерт з відновлюваної енергетики, представник громадської організації "Екодія".

Теми для дискусії у студії:

  • На даний момент, відновлювальна енергетика – це прерогатива великого капіталу. Що потрібно зробити, щоби відновлювана енергетика була доступна звичайним громадянам?
  • Які умови підключення до мережі для домашніх та фермерських господарств? Наскільки вони відрізняються від умов для потужних гравців цього сектору?
  • Прагматичний прогноз – коли насправді Україна зможе замістити 50% усієї електрогенерації відновлюваними джерелами?

Усе найактуальніше про відновлювані джерела енергії для українських домогосподарств з нашими експертами у програмі "ЕнергоНЕзалежність" на "5 каналі" вже сьогодні, 5 січня о 18:15, та у неділю, 7 січня о 13:25.

Попередній матеріал
Саакашвілі заочно засуджений до трьох років в'язниці
Наступний матеріал
"Укроборонпром" у 2017 році: розвиток авіаційного кластеру
Loading...