Руслан Годований
Руслан Годований 5 канал

"Як мавпа з гранатами": влада не розуміє, до чого призведе карантин – підприємець

Читайте по-русски
Підприємці рано чи пізно повиграють через суди, і владі доведеться відповідати, вважає Годований

Суворими карантинними обмеженнями українська влада порушує Конституцію, вважає підприємець із Житомира Руслан Годований. Про це він сказав в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

"Я хотів би запитати в народних депутатів: а що, у нас скасували Конституцію України? 42-43 статтю, де гарантується право на працю? Чи 64 статтю про вільне пересування? Обмеження можливе винятково коли є надзвичайний стан", – наголосив підприємець.

"Ми ж рано чи пізно через суди повиграємо – доведеться відповідати. Порушення Конституції ніхто вам не вибачить", – зазначив Годований.

На його думку, карантин може вдарити по українському бізнесу, але не зупинити поширення карантину.

"Що буде, якщо ви введете карантин вихідного дня, тисячі підприємців стануть банкрутами, але не допоможе? А ви про це думали? Ви проводили експеримент в якомусь селі чи області – чи це справді зупиняє поширення коронавірусної інфекції?" – сказав Годований.

"Ви взагалі шукали зв'язки, де саме поширюється інфекція? Ми коли виводимо товар на ринок, ми вивчаємо ринок, як просувати товар. Ви як мавпа з гранатами: бігаєте, і не знаєте, що робите. Ви нас лякаєте, чесно кажу", – вважає підприємець.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запроваджує в Україні карантин вихідного дня. Голова МОЗ Максим Степанов повідомив, що у вихідні дні, з 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка, працюватимуть винятково продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції. Решта – ресторани, кафе або інші заклади харчування – винятково на виніс.

Попередній матеріал
Сутички й затримання у Вірменії – тисячі людей протестують проти угоди щодо Карабаху
Наступний матеріал
Місцеві вибори: кандидат від "ЄС" у Рівному розповів про план дій у разі перемоги
Loading...