Олександр Третяк
Олександр Третяк 5 канал

Місцеві вибори: кандидат від "ЄС" у Рівному розповів про план дій у разі перемоги

Читайте по-русски
"ЄС" буде створювати коаліцію у міськраді із тими силами, для яких важлива чесність і професійність, наголосив Третяк

Ціль "Європейської солідарності" у Рівному – це повне оновлення влади, розповів кандидат на посаду міського голови Рівного від "Європейської солідарності" Олександр Третяк. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Це те, на що чекають мешканці нашого міста. Ми говоримо про оновлення влади, ми говоримо про очищення влади від старих корупційних схем та всіх тих схематозів, які, можливо, мали місце в місцевому самоврядуванні", – розповів Третяк.

"Під час розмов із мешканцями нашого міста було зрозуміло, що вони абсолютно розчаровані у владі, і взагалі не хочуть йти на вибори. І тому одним із основних наших аргументів є повернути довіру мешканців нашого міста", – розповідає кандидат від "ЄС".

Він зазначив, що "Європейська солідарність" буде створювати коаліцію у міській раді із тими політичними силами, для яких важлива чесність і професійність. Третяк також наголосив, що "Європейська солідарність" веде перемовини з іншими політичними силами щодо підтримки його кандидатури у другому турі.

"На нашу підтримку виступив Християнсько-демократичний союз, на нашу підтримку виступив народний рух України. І зараз ведуться перемовини із командою "Голосу", а також із ще декількома політичними силами", – сказав кандидат від "ЄС".

"Ми маємо високі шанси. Вони оцінюються станом на зараз як справді високі. При мобілізації всіх наших виборців ми маємо шанс здобути перемогу", – підсумував Третяк.

Нагадаємо, до Київської міської ради пройшли сім партій. Перемогу у столиці здобула "Європейська солідарність".

 

 

 

Попередній матеріал
"Як мавпа з гранатами": влада не розуміє, до чого призведе карантин – підприємець
Наступний матеріал
У Дніпрі водій проїхав на червоне світло і спричинив аварію за участю 5 автомобілів – загинула жінка
Loading...