Руслан Годований
Руслан Годований 5 канал

"Рекет на державному рівні": влада змушує платити податки, але не дозволяє працювати – підприємець

Читайте по-русски
Українська влада є найбільшим порушником карантину, бо своїми діями змушує виходити на протести, вважає Годований

Українська влада не підтримує підприємців в умовах пандемії коронавірусу, вважає підприємець із Житомира Руслан Годований. Про це він сказав в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

На його думку, влада сьогодні є найбільшим порушником карантину: "Саме своїми діями вона змушує нас виходити на акції протесту і збирати людей. Це влада робить – це не ми робимо", – говорить підприємець.

"Дайте нам пояснення, як нам жити, як сплачувати кредити, оренду і комунальні послуги. І дайте нам пільгові канікули – ми почнемо діалог. З нами діалогу немає", – наголосив Годований.

"Уявіть, що чують підприємці: "Ви маєте піти на карантин вихідного чи іншого дня, при цьому сплачуючи всі податки і виплачуючи всі зарплати". Коли ми просимо про допомогу, нам міністр охорони здоров'я, не міністр економіки, каже, що "у нас іншого виходу немає, ніж відправити вас на карантин. Але ви платіть усі податки і зарплати". Це називається рекет на державному рівні", – вважає підприємець.

"Це смішно, коли саме про економіку говорить міністр охорони здоров'я", – додав він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запроваджує в Україні "карантин вихідного дня". Голова МОЗ Максим Степанов повідомив, що у вихідні дні, з 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка, працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції. Решта – ресторани, кафе або інші заклади харчування – виключно на виніс.

Попередній матеріал
Карантин вихідного дня негативно вплине на явку під час другого туру місцевих виборів в Україні – КВУ
Наступний матеріал
Чому закарпатці голосують за Путіна – "Час Ч"
Loading...