Павло Вовк
Павло Вовк 5 канал

ВРП відмовилася відсторонити суддю одіозного ОАСК Павла Вовка

Читайте по-русски
Сам Вовк справу як і раніше – називає політично вмотивованою

Вища рада правосуддя відмовила Генеральній прокуратурі у клопотанні про відсторонення судді Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка у зв'язку з розслідуванням кримінального провадження.

Прокурор наголошувала, що в разі невідсторонення підозрюваного існують ризики, що він може мати вплив на свідків у справі, або ж знищить докази. Сам Павло Вовк і його захист назвали клопотання Генпрокуратури необґрунтованим. Чільник окружного адмінсуду під час засідання повідомив – нині перебуває у відпустці, а обов'язки голови суду склав ще 1 серпня з власної ініціативи.

Саму справу прослуховування суддів як і раніше – називає політично вмотивованою. Пізніше Вища рада правосуддя розгляне клопотання ГПУ про тимчасове відсторонення від займаних посад судді Окружного адмінсуду Івана Погрібніченка та судді Суворовського райсуду Одеси Івана Шепітька.

Усім їм на початку серпня повідомили про підозру щодо втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів. А за цим фактом у будівлі окружного суду Києва та Суворовського суду Одеси – ГПУ та НАБУ провели обшуки. Служителі Феміди всі звинувачення відкидають, а слідчі дії називають тиском на правосуддя.

Нагадаємо, сьогодні ж голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що склав повноваження очільника суду, поки триває розслідування Генеральної прокуратури.

Попередній матеріал
Справа "Роттердам+": суд відмовився заочно арештувати ексчільника НКРЕКП Вовка
Наступний матеріал
Зустріч із Джуліані: Кличко розповів невідомі раніше подробиці розмови з адвокатом Трампа
Loading...