Окружний адміністративний суд Києва
Окружний адміністративний суд Києва Сайт Окружного адмінсуду Києва

Справа Вовка: ГПУ просить ВРП відсторонити суддів скандального Окружного адмінсуду Києва

  Читайте по-русски
  Клопотання ГПУ розглянуть 20 серпня о 10-й ранку

  Генеральна прокуратура звернулася до Вищої ради правосуддя з проханням тимчасово відсторонити двох суддів Окружного адмінсуду Києва, яких притягнули до кримінальної відповідальності, та суддю Суворівського районного суду Одеси, повідомляє прес-центр судової влади України.

  У клопотанні заступника генпрокурора йдеться про суддів Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка та суддю Суворівського районного суду Одеси Івана Шепітка.

  Клопотання ГПУ розглянуть 20 серпня о 10 ранку.

  Нагадуємо, 2 серпня голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку та суддям Іван Шепітко й Ігор Погрібніченко вручили повідомлення про підозру у втручання в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

  Як повідомляв 5.UA, управління спецрозслідувань ГПУ та НАБУ з'ясували, що Окружний адмінсуд Києва неправомірно впливав на скасування арешту майна Януковича та просування необхідних законопроєктів у Раді.

  Крім того, зафіксовано і оприлюднено тисячі годин розмов, встановлено десятки випадків зустрічей, домовленостей про втручання у діяльність суддів, інших службових осіб та органів державної влади, в тому числі й ДБР.

  Попередній матеріал
  Понад 70% українців остерігаються вакцинування – МОЗ пояснило причини стереотипу
  Наступний матеріал
  Віктора Пінчука викликають на допит у Генпрокуратуру
  Loading...