Окружний адміністративний суд
Окружний адміністративний суд Фото УНН

У ГПУ готують подання, щоб відсторонити від роботи одіозних суддів Окружного адмінсуду

Читайте по-русски
Варто зауважити, що минулого тижня чотирьом суддям вручили підозри щодо втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Подання до Вищої ради правосуддя щодо відсторонення суддів Окружного адміністративного суду від виконання обов'язків – нині готують у Генпрокуратурі. Про це "5 каналу" повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

Варто зауважити, що минулого тижня чотирьом суддям вручили підозри щодо втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів. А також у причетності до злочинів часів Революції гідності. Йдеться про голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, його заступника Євгенія Аблова, суддю Ігоря Погрібніченка, а також суддю Суворовського райсуду Одеси Івана Шепітка. Усіх допитали 2 серпня. Провадження було відкрите в лютому 2014 року.

Відомо, що серед статей кримінального кодексу, які закидають суддям, – перевищення влади, шахрайство, службове підроблення, а також незаконне перешкоджання мітингам і винесення завідомо неправосудних рішень.

Справа набула повторного розголосу, коли розслідуючи її, правоохоронці з’ясували, що Окружний адміністративний суд втручався в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Служителі Феміди всі звинувачення відкидають, а опубліковані аудіозаписи прослуховування – називають підробкою.

Попередній матеріал
Холод і сирість: в Україну прийшла осіння погода
Наступний матеріал
Естонія не визнаватиме російських паспортів, виданих жителям ОРДЛО
Loading...

Симоненко позивається до суду щодо скасування заборони КПУ

Судді Окружного адмінсуду подали скаргу до Вищої ради правосуддя – на що скаржаться

Заборона перейменування проспектів Києва: Інститут нацпам'яті подав апеляцію

Уже вдруге завод Коломойського не зміг заблокувати тарифи Укренерго

Скасування реформи харчування в ЗСУ: Міноборони оскаржить рішення – включення

Громадськість вимагає звільнити Вовка і Трубу – петиція