Геннадій Москаль
Геннадій Москаль 5 канал

Влада перетворила Мінські переговори на шоу "95 кварталу" – Москаль

Читайте по-русски
За словами ексочільника Луганської й Закарпатської ОДА, люди на Закарпатті шкодують, що обрали Зеленського президентом

Колишній голова Луганської та Закарпатської областей Геннадій Москаль дав оцінку діяльності президента Володимира Зеленського та його команді, зокрема щодо припинення військових дій на Донбасі. Москаль вважає, що влада навмисно "зливає" ці території та Мінські переговори, вводячи у ТКГ Кравчука та Фокіна. Про це він заявив у шоу Олексія Гончаренка, яке виходить на 5 каналі, "Гончаренко рулить".

"Вони спеціально взяли Кравчука, який вже несповна розуму, і Фокіна у повному маразмі. І дивляться на реакцію суспільства на їхні заяви. Аналізують, що народ "схаває". Вони вже довели Мінські переговори до рівня "95 кварталу", – сказав він.

Також Геннадій Москаль розповів, як їздив по Україні та запитував людей, чому вони підтримують Зеленського.

"Я їх запитував, чи знають вони, що клоунам місце у цирку. Казав, що він усіх нас зробить глядачами вистави, не більше. Сьогодні люди з Закарпаття приходять до мене і жаліються, що тоді зробили неправильний вибір", – поділився колишній очільник Луганської та Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що на "5 каналі" виходить шоу "Гончаренко рулить", у якому нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Попередній матеріал
Фінансова підтримка України залежить від самостійності антикорупційних органів – МВФ
Наступний матеріал
"Нікого це не цікавить": чому в суді за 10 місяців не поновили розгляд справи розстрілів на Майдані
Loading...