Олександр Ройтбурд і Олексій Гончаренко
Олександр Ройтбурд і Олексій Гончаренко 5 канал

Олександр Ройтбурд розповів, що треба змінити у Мінкульті та як позбутися стереотипів – "Гончаренко рулить"

Читайте по-русски
Міністерство культури варто скоротити на 70%, – вважає художник

Художник Олександр Ройтбурд зізнався, що поки що не хотів би бути міністром культури, проте має уявлення, як повинно працювати відомство. Про це він розказав у шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

"Особисто я б не хотів бути міністром культури. Зараз я хочу займатися Одеським художнім музеєм. Це для мене як хвора дитина, яку потрібно вилікувати. Але я впевнений, що саму структуру Міністерства культури варто скоротити на 70% і побудувати навколо нього систему агентств. Тому що це бюрократія, яка працює сама на себе і робить з цього відомства неповоротку машину. А пріоритет повинен бути зосереджений на культурній модернізації України", – зазначив Ройтбурд.

І додав: "Досить "підгодовувати" стереотипи, що українцям можна борщ, сало, гопак, заспівати "Чому я не сокіл" і при цьому не лізти в міську культуру. Ці штампи досі самовідтворюються. Я б зробив наголос, що українська культура зараз породжує нові модерні сенси і форми, які є актуальними саме сьогодні"

Нагадаємо, шоу "Гончаренко рулить" виходить на "5 каналі". Нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Дивіться також: Нардеп Синютка пояснив, чому Україні більше пасує президентська республіка

Попередній матеріал
Корбан заявив, що "слуги" вимагають від очільника Дніпра Бориса Філатова знятися з виборів – Бутусов
Наступний матеріал
Єрмак розповів, коли планують наступний обмін полоненими
Loading...