Капранов у "Гончаренко рулить"
Капранов у "Гончаренко рулить" 5 канал

Віталій Капранов розповів, чому росіяни та українці ніколи не були братами – "Гончаренко рулить"

Читайте по-русски
Письменник вважає, що в глибині душі у кожного з росіян діє така схема: правда – це добре, але заради імперії нею можна пожертвувати

Письменник, видавець, громадський діяч Віталій Капранов розповів у шоу Олексія Гончаренка "Гончаренко рулить" про свій досвід проживання у Москві та чому росіяни українцям не брати.

"Ми всі любимо батьківщину. Але є питання пріоритетів. Для українців на першому місці – свобода. Росіяни теж люблять свободу, але вони готові нею пожертвувати заради імперії. В глибині душі у кожного з них діє така схема: правда – це добре, але заради імперії нею можна пожертвувати, мама – добре, але нею можна пожертвувати, те саме і зі свободою. В українців же навпаки – ми всім жертвуємо заради свободи. Це в нас дуже проявляється через те, що ми ідеологічні нащадки свободолюбивих скіфів. Саме у цьому ключова відмінність, яку ніколи не подолати", – сказав Капранов.

Більше про те, як брати заснували канал на YouTube та популяризують там історію України, про зв'язок між близнюками та їхній сценарії "Рута", про культурну політику Зеленського та коронакризу – Віталій Капранов поділився у новому випуску шоу "Гончаренко рулить", у якому Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про життєві та важливі теми, а також обговорює резонансні події.

 

Попередній матеріал
Австрія запроваджує третій локдаун
Наступний матеріал
Коли Путін відповість за скоєне? – МКС готовий розпочати розслідування воєнних злочинів в Україні
Loading...

У "Слузі народу" є проросійськи налаштована частина депутатів – Ясько

Ясько зі "Слуги народу" оцінила роботу Степанова як "незалік" та допустила розпуск Ради

"Коли ти любиш, меж немає": Порошенко розповів подробиці своєї історії кохання

Несподіване інтерв’ю Порошенка увірвалося в тренди YouTube, підірвало мережу і телеефір

Петро Порошенко розповів, як лазив на балкон до майбутньої дружини цілуватися

Порошенко заспівав українську народну пісню – ексклюзивне відео