"Гончаренко рулить" – Антін Мухарський
"Гончаренко рулить" – Антін Мухарський 5 канал

Антін Мухарський у шоу "Гончаренко рулить" пояснив, чому Зеленський – це "син Медведчука"

Читайте по-русски
"95 квартал" ніколи не знущався над Путіним так, як над українськими можновладцями

Шоумен, письменник і співак Антін Мухарський розповів, із ким з "95 кварталу" досі спілкується та чому вважає, що Володимир Зеленський та Віктор Медведчук – "однієї крові". Про це він заявив у шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

Тисніть плеєр і "Створити нагадування", щоб отримати сповіщення про початок ефіру:

"Я підтримую певний зв'язок з Олександром Пікаловим. Але він зовсім інша людина. Якщо говорити про всіх учасників "Кварталу", то це досі парадигма "русского міра". Ідеологічна диверсія з їхнього боку полягала в тому, що вони грали українських можновладців на сцені, щоб народ над цим ржав. Тобто, за фактом, уся їхня творчість призвела до десакралізації української влади. При цьому над Путіним вони так не знущалися, а перед Кадировим ще й вибачалися. Вони їх бояться. А над українцями, які, по суті, дають їм заробляти, вони знущаються. І продовжують тепер це робити уже не зі сцени", – наголосив Мухарський.

І додав: "Якось я сказав, що Зеленський – це син Медведчука. Вони плоть від плоті, кров від крові. Вони мислять одними штампами. Вони завжди з ворогом знайдуть спільну мову і це буде "русский язык".

Шоу "Гончаренко рулить" виходить на "5 каналі". Нардеп Олексій Гончаренко за кермом автомобіля спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Дивіться також: Про що Порошенко розповів вперше: несподіване інтерв'ю, яке підірвало мережу – "Гончаренко рулить

Попередній матеріал
Справа Шеремета: суд присяжних продовжив запобіжні заходи – включення
Наступний матеріал
Негода на Рівненщині: сталося майже 20 аварій – рух пасажирських автобусів тимчасово обмежили
Loading...