Антін Мухарський
Антін Мухарський 5 канал

Антін Мухарський: В України є ризик стати другою Сирією

Читайте по-русски
Шоумен вважає, що розвитком культурної політики серйозно займалися лише Ющенко та Порошенко

Шоумен, письменник, співак Антін Мухарський взяв участь у шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі", де поділився своїми побоюваннями щодо майбутніх нападів Із боку Російської Федерації.

"Російська імперія так просто не розпадеться. Вона ще спробує потягнути з собою в могилу і Україну. На жаль, нас ще чекають барикади та війна. І є всі передумови, щоб ми стали другою Сирією. Тому зараз важливо розвивати культурну політику. На мою думку, цим питанням серйозно займався лише Ющенко та Порошенко. Іншим на це було плювати, вони не бачать у цьому важливу складову, і скоро можуть про це дуже пошкодувати", – зазначив він.

Більше про те, як народився образ Ореста Лютого, чому він за українізацію та яку саме, скільки податків платить як ФОП та чому розлучився з попередньою дружиною – Антін Мухарський поділився у новому випуску шоу "Гончаренко рулить", у якому Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про життєві та важливі теми, а також обговорює резонансні події.

Як повідомляв 5.UA, блогер Андрій Луганський розповів свій план порятунку Донбасу та розкритикував підхід Зеленського.

Попередній матеріал
У Києві громадський транспорт курсує з перебоями через ожеледицю – місто скували затори (оновлено)
Наступний матеріал
Із ночі працюють 300 комунальників і спецтехніка: як у столиці борються з ожеледицею
Loading...