Марина Порошенко та Петро Порошенко
Марина Порошенко та Петро Порошенко 5 канал

"Коли ти любиш, меж немає": Порошенко розповів подробиці своєї історії кохання

Читайте по-русски
П'ятий Президент каже, що підтримка родини для нього є головним джерелом енергії

П’ятий Президент Петро Порошенко поділився ексклюзивними подробицями своєї історії кохання. У програмі "Гончаренко рулить" на "5 каналі" він пересів за кермо, відвіз Олексія Гончаренка в район Києва, де жила родина його майбутньої дружини Марини, і розповів, як у молодості після побачень залазив до неї на балкон по водостічній трубі.

"Тут була школа, одразу біля КАДІ, де вчилася Марина. Вона була відмінницею і дуже гарною студенткою. І я дуже був щасливий, як тільки її побачив ‒ закохався в неї одразу ж. Але мене здивувало, що вона визнала, що і вона закохалася в мене. У нас було дуже багато друзів з автодорожнього інституту, він був поруч зі школою. А тут буквально за 200 метрів є будинок, де Марина жила", ‒ ділиться спогадами Порошенко.

Він також показав, де знаходилась перша квартира молодої родини Порошенків, яка була осередком студентського життя.

"На вулиці Лейпцизькій, на першому поверсі двокімнатна квартира ‒ перша, куди ми заїхали після того, як одружилися. Я багато років прожив у цих місцях, Льоша ходив у цей садок, який був за 100 метрів звідси. Ми жили в цьому будинку, і ми були єдині, хто тоді мав квартиру, яку я виміняв, бо тоді купити її було неможливо. І тут у нас були всі збори студентські, і це за студентських часів було абсолютно неймовірно", ‒ згадує п’ятий Президент.

Порошенко також розповів, що підтримка родини для нього є головним джерелом енергії.

"Мене дуже підтримує моя родина і моя дружина. І якщо ти точно знаєш, що ти вдома знаходиш можливості зарядитися енергією від ставлення дружини і дітей, від любові, яка панує в нашій родині, від сенсу, яким ти займаєшся, і від довіри, яку ти маєш від дружини", ‒ каже п'ятий Президент України

"Куди б я не приходив, які б важкі рішення мені не доводилося приймати за 36 років нашого подружнього життя, то завжди, коли я приходив до неї радився, завершувалась розмова так, що "Петре, я підтримаю будь-яке твоє рішення і я з тобою". Кожному з вас бажаю, щоб ваші дружини так вам відповідали", ‒ побажав Порошенко.

Петро Порошенко пригадав, як проводжав пані Марину після побачень додому. У шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі" він показав будинок, у якому Марина Порошенко колись мешкала з батьками. А ще розповів романтичну історію про, як лазив на балкон до майбутньої дружини ‒ щоб поцілувати.

Попередній матеріал
У Чернівцях автомобіль протаранив ворота університету та врізався в один із корпусів
Наступний матеріал
"Пожежа під землею": рятувальники другий тиждень приборкують тління торф'яників на Черкащині – сюжет
Loading...