Сергій Наєв
Сергій Наєв Український тиждень

Військовослужбовцям на передовій постійно надається психологічна допомога – Наєв

Читайте по-русски
На базі сучасного та добре оснащеного госпіталю для ветеранів війни у Святогорську Донецької області пройшли реабілітацію понад 400 військових

Військовослужбовцям на передовій постійно надається психологічна допомога. Про це сказав екс-командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв в інтерв’ю "Укрінформу".

"Крім штатних офіцерів-психологів підрозділів та військових частин, постійно в районі виконання завдань працюють високомобільні групи внутрішньої комунікації. Вони називаються "Альфа", "Чарлі" та "Браво"… Їх надсилає Генеральний штаб. У складі цих груп працюють найбільш фахові спеціалісти", – йдеться у повідомленні.

Крім цього, за ініціативи Наєва та голови Донецької ОДА Олександра Куця, системно здійснюється психологічна реабілітація військовослужбовців на базі сучасного та добре оснащеного госпіталю для ветеранів війни у Святогорську Донецької області, де пройшли реабілітацію понад 400 військових, які потребували цього.

"Щодо військових капеланів скажу, що на сьогодні у нас укомплектовано близько 70% посад. Водночас потреба покривається за рахунок священиків-волонтерів. Загалом же в районі проведення операції Об’єднаних сил військові забезпечені психологічною допомогою повністю. А ось що стосується методик надання такої допомоги, то тут треба працювати", – сказав Наєв.

Він також додав: аби виховати класного психолога, людину, яка фахово підготовлена допомагати військовим у районі проведення військової операції, треба ще працювати.

"Зокрема, за ініціативи командування Об’єднаних сил, Головної військової прокуратури ми провели семінар за участю психологів зі всіх складових секторів безпеки і оборони, на якому читали лекції найкращі фахівці київських інститутів", – підсумував екс-командувач.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Наєв назвав найбільші досягнення ООС.

Також дивіться фотогалерею за темою:

Наєв проінспектував оновлені блокпости на Донеччині – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Стали відомі деякі деталі майбутньої інавгурації Зеленського
Наступний матеріал
Глави п'яти держав уже підтвердили участь в інавгурації Зеленського – МЗС
Loading...

Повернення територій, зменшення втрат, відновлення інфраструктури: Наєв назвав найбільші досягнення ООС

"Привіт Тарасику і Ярисі!": захисники Маріуполя передали вітання близьким – репортаж з передової

Захисники щасливого дитинства: військові привезли іграшки в дитсадок Красногорівки

Журналісти і оператори "5 каналу", які працюють на передовій, отримали нагороди від командувача Об'єднаних сил – відео

Ліс і тиша для армійців: Наєв нагородив героя у Святогірському шпиталі

"Ми для них тренувальний табір": на Донбас прибула чергова партія російських курсантів