Військові у дитсадку
Військові у дитсадку 5 канал

Захисники щасливого дитинства: військові привезли іграшки в дитсадок Красногорівки

Читайте по-русски
"Червона шапочка" – єдиний дитячий садок Красногорівки. Місцева малеча повернулася сюди лише наприкінці 2016-го

Вояки Збройних сил привезли іграшки для малечі до прифронтової Красногорівки. Завітали до єдиного дитячого садочка міста. Він відновив роботу після потужних обстрілів на початку війни у 2016 році. От тоді армійці узялися допомагати в облаштовуванні комфортних умов для дітей.

"Червона шапочка" – єдиний дитячий садок Красногорівки. Впродовж перших років війни через близькість до фронту він був закритий. Місцева малеча повернулася сюди лише наприкінці 2016-го. Тепер тут близько сотні дітей.

"Діти в місті Красногорівка є. Їх багато. І ми прийшли до висновку, що дітей треба забирати в дитячій садок. треба привчати їх до колективу і виховувати їх так, як треба," – каже  завідувачка дитячого садка Любов Каплун.

Керівниця дитсадка пригадує, що одразу після відновлення роботи їм стали допомагати армійці: "Привозили не тільки солодощі, а й саме необхідне для приготування їжі. Картоплю, капусту, багато круп. Крупи ми роздавали дітям. І діти йшли додому з гордо піднятою головою і говорили, що вони тепер помічники батьків".

Даринка – одна з тих, хто теж приносив військові пайки додому. Родина дівчинки не покидала Красногорівки від початку бойових дій. Зараз Даринка разом з іншими вихованцями знову приймають гостей з подарунками: "Вони гарні. Вони захищають наше місто".

"Об'єднані сили, крім того, що б'ються за незалежність країни, вони ще мають можливість дарувати такі іграшки, щоб ваше дитинство було сповнене радощів. Саме усмішки на ваших устах є запорукою нашого майбутнього. А майбутнє в нас світле і потужне. Все буде добре. Це для вас!" – розповідає дітям командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв.

"Допомога. Схід" – стратегічна ініціатива командувача Об'єднаних сил. Це підтримка цивільним у зоні конфлікту, передусім допомога дітям.

"Найбільша драма цієї війни – це сотні та тисячі дітей, які залишилися в зоні зіткнення, які залишилися в населених пунктах, що примикають до першої лінії оборони", – вважає армієць Борис Кутовий.

Загалом, військові Об'єднаних сил за рік допомогли десяткам навчальних закладів та дитячих садків. На загал, 10 тис. дітей були охоплені увагою армійців.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Пасічники з усієї України вийшли на протест під Кабмін: ситуацію називають катастрофічною
Наступний матеріал
Тисячі рослин, сотні тисяч гривень: у Києві почався сезон масових крадіжок зелених насаджень
Loading...

"Червоний Хрест" передав на окуповану територію 19 вантажівок з гуманітарною допомогою – ДПСУ

Армійці ЗСУ передали Донецькій лікарні у Лимані міжнародну гуманітарну допомогу на 1 млн грн – відео

Словаччина передала гуманітарну допомогу мешканцям вільних міст Донбасу

Франція передала Донбасу медичної гумдопомоги на 2 млн грн

Особливі привітання: бійці ООС завітали до маленького Олексія, що має інвалідність

Пункти обігріву у столиці: КМДА опублікувала карту