Сергій Наєв
Сергій Наєв Український тиждень

Взяли під свій контроль населені пункти: Наєв розповів про успіхи ООС за рік її існування

Читайте по-русски
Командувач ООС розповів про головні досягнення операції Об’єднаних сил на Донбасі

Створення зон безпеки в районі проведення ООС, взяття під контроль низки населених пунктів у "сірій зоні", відновлення зруйнованої інфраструктури та оптимізація структури сил і засобів є важливими успіхами українських військових за рік існування операції Об’єднаних сил. Про це заявив командувач ООС Сергій Наєв, пише УНІАН.

"Насамперед хочу нагадати, що Операція об’єднаних сил, яка прийшла на зміну Антитерористичній операції, є суто військовою й має широкий спектр завдань: починаючи від стримування агресора, забезпечення безпечних умов відновлення інфраструктури населених пунктів і закінчуючи сприянням культурному відродженню регіону та донесенням до людей об’єктивної та правдивої інформації. Якщо говорити про успіхи, то це, безперечно, створення зон безпеки в районі проведення ООС та взяття під контроль низки населених пунктів у зоні, яка перебуває поміж нами та ворогом, що зміцнило позиції Об’єднаних сил та самі зони безпеки", – зазначив Наєв.

Повідомляється, що одним із суттєвих досягнень командувач ООС вважає впорядкування та оптимізацію структури сил і засобів, які входять до складу Об’єднаних сил. За словами Наєва, наразі є чітка вертикаль, яка дає можливість якомога ефективніше здійснювати управління військами та вирішувати цілий комплекс різноманітних завдань.

Він також зауважив, що відчутний прогрес у справі відновлення зруйнованої внаслідок бойових дій інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, проведенні та забезпеченні ремонтно-відновлювальних робіт на різних об’єктах критичної інфраструктури регіону.

"Наразі діє низка гуманітарних проектів. Наприклад, один із них – стратегічна гуманітарна ініціатива "Допомога Схід". У рамках цього проекту тільки від початку 2019 року до військових та цивільних медичних закладів Донецької та Луганської областей було доставлено гуманітарного медичного вантажу на суму понад 2,1 мільйона гривень", – резюмував офіцер.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що РФ стягує власні війська на окуповані території Луганщини. 

Також дивіться фотогалерею за темою:

Наєв проінспектував оновлені блокпости на Донеччині – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
УЗ змінює графік руху трьох поїздів "Інтерсіті"
Наступний матеріал
ДТП на Київщині: вантаж фури наскрізь пробив кабіну
Loading...

РФ стягує власні війська на окуповані території Луганщини – Наєв

Подарунок жінкам і дітям: пологовому будинку Краматорська передали гуманітарну допомогу з Франції

Наєв назвав "аргумент" для якнайшвидшого завершення бойових дій

"Передбачається загострення обстановки": як десантники під командуванням Наєва тренувалися відбивати наступ противника

Часу не гаяли: Наєв особисто перевірив готовність артилеристів до бойових дій

У зоні ООС нагородили влучних винищувачів ворожих укріплень