Сергій Наєв
Сергій Наєв Український тиждень

Наєв назвав "аргумент" для якнайшвидшого завершення бойових дій

Читайте по-русски
Нині всі дії бойовиків на сході мають на меті показати світові "нібито їхню спроможність диктувати свої умови"

Новітнє озброєння є гарним аргументом для якнайшвидшого завершення бойових дій на сході. Про це заявив командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв, коментуючи успішне використання військовими протитанкових ракетних комплексів "Стугна", передає "Тиждень".

"Сьогодні в Збройних силах успішно реалізується стратегія переозброєння механізованих і мотопіхотних бригад, щоб кожна з них мала сучасні протитанкові ракетні комплекси. Підрозділи мають сучасні вітчизняні протитанкові засоби, які ефективно використовуються в бойових умовах. Багато уваги приділяється забезпеченню їх тепловізійними прицілами, антиснайперськими комплексами, станціями радіоелектронної боротьби й безпілотними літальними апаратами для здійснення аеророзвідки та координування вогню. Загалом уся техніка, що стоїть на озброєнні, здатна виконувати завдання за призначенням, зокрема із застосуванням нових тактичних засобів", – запевняє Наєв.

"Це та інше новітнє озброєння є хорошим аргументом для якнайшвидшого завершення бойових дій", – переконаний командувач ООС.

Водночас він визнає, що нині ситуація в зоні проведення ООС загострилася.

"Сталося це з ініціативи ворога, який від початку року дуже активно почав застосовувати протитанкові ракетні комплекси, перейшов до масованого використання мінометів. Кілька днів тому противник застосував коригований снаряд "Краснополь", який виробляється лише в РФ", – розповів Наєв.

За його словами, така поведінка ворога зумовлена прагненням окупантів дестабілізувати ситуацію на Донбасі та показати світові "нібито їхню спроможність диктувати свої умови".

"Проте Об’єднані сили мають новітню українську зброю, протитанкові ракетні комплекси, які знищили ті ворожі цілі, що створили небезпеку для наших воїнів. Про ефективність української зброї судіть самі: наші ПТРК нещодавно здійснили чотири пуски, результат — чотири знищені цілі. То як, ефективна зброя чи ні?" – питається командувач Об'єднаних сил.

Дивіться також фотогалерею: 

Виготовлялися в Росії: у зоні ООС було знайдено заборонені міни "Охота"

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Донецьксталь" і шахтоуправління "Покровське" створюють кадровий резерв для вугільної галузі
Наступний матеріал
Суглоби не зітруться: Супрун пояснила, як біг впливає на організм