Twitter / Петро Порошенко

Кремль приречений на поразку у війні з Україною, тактично ми вже виграли – Порошенко

Крим і Донбас стали прелюдією до гібридної війни Москви проти ЄС і НАТО, сказав Президент

Президент України Петро Порошенко заявив, що Кремль приречений на поразку у війні з Україною. Про це Порошенко сказав під час виступу на засіданні Верховної Ради у зв'язку з п'ятими роковинами від початку збройної агресії Російської Федерації проти України, інформує "5 канал".

"Поза всяким сумнівом, у цій війні Кремль, я твердо підкреслюю, приречений на поразку", – заявив він.

За словами Порошенка, за п'ять років Кремль не зміг добитися в Україні жодної із поставлених цілей.

"Тактично, друзі, ми вже виграли", – додав Президент.

При цьому він висловив переконання, що остаточно українці переможуть РФ, якщо не будуть роз'єднаними: "Відповідь на це запитання залежить від нашої єдності. Треба дуже добре прочитати і вивчити уроки сторічної давнини - перемога в цій війні залежить від нашої рішучості. Від єдності і рішучості створеної нами міжнародної коаліції на підтримку України".

Крім того, Порошенко сказав, що анексія Російською Федерацією Кримського півострова та окупація частини території Донбасу стали прелюдією до гібридної війни Кремля проти ЄС, НАТО та всього демократичного світу.

"Анексія Криму й окупація частини території Донбасу стали прелюдією до гібридної війни Москви не тільки проти України, але гібридної війни Москви проти Європейського Союзу, у тому числі Польщі, проти США, проти НАТО, проти країн Балтії та, врешті-решт, проти всього демократичного і цивілізованого світу", – наголосив глава держави.

Він зазначив, що герої Революції Гідності, українські воїни боронили і обороняють східні рубежі Європи від навали, яка загрожує знищенням свободи і демократії, верховенства права і поваги до людської гідності.

Порошенко сказав: "Цю війну Москва розпочала тому, що в нас тут, у Києві, на Європейському Майдані, вже програла цивілізаційну битву за Україну. Той бліцкриг, на який розраховувала Москва, захлинувся. Плани розшматувати нашу державу провалилися, але за це було заплачено високу ціну".

Попередній матеріал
"Не будемо питати дозволу в Путіна, ми йдемо своїм шляхом" – Порошенко у ВР підписав зміни до Конституції про рух до ЄС і НАТО
Наступний матеріал
Хто й чому блокує роботу МОЗ: чи вдасться завершити медичну реформу – відео
Loading...

РФ поставила на паузу всі перемовини щодо Донбасу до кінця президентських виборів в Україні – Волкер

Україна припинить існування, якщо не захищатиметься від РФ – Порошенко

Огризко пояснив, чому не бачить сенсу у зміні Мінського майданчика переговорів

Магда прокоментував результати опитування українців щодо компромісу з РФ

Бірюков: Росія ніколи не була Україні другом і точно ніколи не стане – це буде "холодний мир"

"Щоб у "північної лисички" було менше шансів" – Подерв'янський підтримав Порошенка