Євген Магда
Євген Магда 5 канал

Магда прокоментував результати опитування українців щодо компромісу з РФ

Для Росії компроміс – це поставити Україну на коліна так, як вона не стояла за Януковича, наголошують експерти

70% громадян України погоджуються, що заради миру на Донбасі варто йти на компроміс із Росією і самопроголошеними "республіками". Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного за сприяння фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" директор Інституту світової політики Євген Магда прокоментував результати опитування і пояснив, чому обіцянки певних кандидатів у президенти "принести мир" за рахунок компромісу небезпечні.

"Компроміс – це така небезпечна штука. В Україні понад 300 тис. людей, які воювали. Я не думаю, що вони позитивно сприймуть перспективу компромісу з агресором. Для них, з огляду на логіку, заяви Путіна, Лаврова, все, що завгодно (компроміс не має сенсу), так само як і розмови про статтю 40, яку всі читали, як "Отче наш", хоча вона не варта того ні лексично, ні за змістами", – зазначає Магда.

Він наголошує: "Коли ми дивимося на російську політику за відкритими і трохи прихованими проявами, то розуміємо, що для неї компроміс – це просто поставити Україну на коліна так, як вона не стояла за Януковича, а ще глибше її нахилити, притиснути максимально до себе. Скільки людей в Україні з цим не погодиться? Тих, хто воював; тих, хто підтримував тих, хто воював – чи готові вони на це піти?"

Продовження розмови – далі у відео: 

Повне відео з круглого столу за темою "Пошуки шляхів відновлення суверенітету України над окупованим Донбасом: стан громадської думки напередодні президентських виборів" дивіться нижче: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Це війна не від нашого імені": як у Санкт-Петербурзі підтримують Україну – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кияни хибно зрозуміли нові правила нарахування за воду: в "Київводоканалі" пояснили, як це працюватиме
Наступний матеріал
Скільки кандидатів у президенти зникне з бюлетенів до виборів – прогноз від Айвазовської