Twitter / Петро Порошенко

"Не будемо питати дозволу в Путіна, ми йдемо своїм шляхом" – Порошенко у ВР підписав зміни до Конституції про рух до ЄС і НАТО

Президент заявив, що Україна подасть заявку на членство в Євросоюзі і отримання Плану дій щодо членства в НАТО не пізніше 2023 року

Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. Урочисте підписання документа відбулося під час виступу глави держави у Верховній Раді на засіданні у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України інформує "5 канал".

"Сьогодні ми не збираємося озиратися на Росію. Ми не будемо питати дозволу в Путіна, куди нам рухатися далі. Ми йдемо своїм шляхом і самі приймаємо рішення, як забезпечити власну безпеку, суверенітет і територіальну цілісність", – наголосив Порошенко.

Президент заявив, що свою стратегічну місію вбачає в тому, щоби гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, та пообіцяв не пізніше 2023 року подати заявку на членство в Євросоюзі й отримати План дій щодо членства в НАТО.

Як повідомляв 5.UA, 7 лютого 2019 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)", ініційований Президентом. За відповідне рішення проголосували 334 народних депутати.

Попередній матеріал
Деокупація Криму: що надалі робити з росіянами, які приїхали на півострів вже під час окупації, – Тука
Наступний матеріал
Кремль приречений на поразку у війні з Україною, тактично ми вже виграли – Порошенко
Loading...