Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Тwitter / Петро Порошенко

Якби Україна була членом НАТО, Росія не наважилася би анексувати Крим і вдертися на Донбас – Президент

Агресію проти України Кремль розв’язав саме тоді, коли режим Януковича проголосив нашу позаблоковість

Зволікання з обранням правильного вектора вилилося для України в анексію Криму та військову агресію РФ на сході нашої держави. Про це заявив Президент України Петро Порошенко на пленарному засіданні ВР у четвер, 22 листопада.

"Як себе сьогодні почувають ті українські політики, які наприкінці нульових, вільно чи невільно взяли участь у спецоперації (КДБ ФСБ) – торпедували вступ України до НАТО, залишили Україну беззахисною перед російським вторгненням? Друзі, я глибоко переконаний: якби ми були членом Альянсу, Росія би ніколи не наважилася анексувати Крим; ніколи би не наважилася вдертися на Донбас", – зазначив глава держави.

Він також наголосив: "Агресію проти України Кремль розв’язав саме тоді, коли режим Януковича проголосив нашу позаблоковість". 

Крім того, Президент повідомив: "Зміни до Конституції щодо руху в НАТО і ЄС – додаткова гарантія від реваншу проросійських, антинатовських, антиєвропейських сил. Загрозу такого реваншу не хочу перебільшувати, але так само закликаю його не ігнорувати і не недооцінювати".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

Візит Расмуссена в АТО
/
Візит Расмуссена в АТО
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Луцьку психічно хворий напав із загостреною сапкою на поліцейського
Наступний матеріал
Рада попередньо підтримала зміни до Конституції щодо курсу України на ЄС і НАТО
Loading...