Студенти
Студенти Depositphotos

"Донецьксталь" і шахтоуправління "Покровське" створюють кадровий резерв для вугільної галузі

  Серед студентів в рамках проекту "Школа-Університет-Підприємство" будуть сформовані групи перспективних молодих фахівців для навчання по дуальній системі

  Компанія "Донецьксталь", один з найбільших інвесторів у видобувній галузі України, шахтоуправління "Покровське" та Донецький національний технічний університет підписали меморандум про співпрацю та спільну підготовку кадрів.

  Студенти ДонНТУ з достатнім рівнем успішності будуть щомісяця отримувати корпоративні шахтарські стипендії від 750 до 2000 грн, з урахуванням року навчання і середнього балу. Співробітникам та їхнім дітям "Донецьксталь" і ШУ "Покровське" повністю або частково компенсують вартість навчання в вузі на гірських спеціальностях (повна вартість - від 8500 до 27000 грн на рік). А переможці конкурсів інженерних і наукових проектів будуть отримувати гранти на придбання необхідної для навчання комп'ютерної техніки.

  Серед студентів в рамках проекту "Школа-Університет-Підприємство" будуть сформовані групи перспективних молодих фахівців для навчання по дуальній системі. Протягом першого семестру навчання буде проходити в вузі. Починаючи з другого і наступних семестрів теоретичне модульне освіту становитиме 50% навчального часу, а інша половина відводиться для оплачуваної практики на шахтоуправлінні. Навчальні програми при цьому будуть адаптовані під сучасну технологію виробництва.

  Також буде модернізована лабораторна база університету і розгорнута спільна інноваційна діяльність з подальшим впровадженням передових розробок.

  Ільдар Салєєв, генеральний директор ПрАТ "Донецьксталь":

  "Поточна ситуація на вугільних підприємствах вимагає наявності кваліфікованих фахівців, які вміють працювати в умовах високої автоматизації та механізації процесів. З підприємствами-партнерами ми активно впроваджуємо інновації і часто використовуємо складне американське і європейське обладнання, аналогів якому немає в Україні. Щоб і далі успішно проводити модернізацію і нарощувати виробництво, ми починаємо формувати кадровий резерв – для себе і для галузі в цілому. Наша співпраця з ДонНТУ сприятиме поверненню колишнього престижу професії в регіоні, а студентам дозволить бути готовими до будь-яких нововведень і змін у вугільній промисловості".

  Попередній матеріал
  Боєприпасів не шкодували: окупанти з мінометів обстріляли село на Луганщині
  Наступний матеріал
  Наєв назвав "аргумент" для якнайшвидшого завершення бойових дій
  Теги: