Сергій Наєв
Сергій Наєв mil.gov.ua

"Окупаційна влада вкотре довела ворожість своїх намірів" – Наєв про відкриття КПВВ "Золоте" тільки з українського боку

Читайте по-русски
На території Луганської області це поки що єдиний автомобільний пункт пропуску

Українська сторона відновила роботу пункт пропуску "Золоте" на лінії розмежування, що на Луганщині. За зміну там можуть перетнути 1,5 тисяч автівок. Про таке повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

Щоправда, російська окупаційна адміністрація зі свого боку блокує роботу автомобільного пункту пропуску. Ватажки так званої "ЛНР" не надають гарантії безпеки людям, які перетинатимуть лінію розмежування. Таким чином вони погіршують гуманітарну ситуацію в регіоні. 

Командувач операції Об'єднаних сил Сергій Наєв сказав: "Окупаційна влада вкотре довела ворожість своїх намірів, нехтування принципів і моралі гуманітарного права, не дозволивши і не підтвердивши режим тиші для забезпечення безпечного перетинання лінії розмежування в районі пункту пропуску "Золоте".

А Юрій Клименко, заступник голови Луганської ОВЦА, сказав: "На території Луганської області жодного автомобільного пункту пропуску. Тому для мешканців області дуже важливо отримати хоч один такий пункт пропуску. І ми готові його відкрити вже 3 роки. Але, на жаль, ми цього зробити не можемо. Тому що окупаційна влада робить усе, щоб дискредитувати чинний український уряд та владу".

Нагадаємо, 31 березня 2016 року українська сторона урочисто перерізала стрічку на КПВВ "Золотому". А вже за кілька годин роботу пункту пропуску припинили. Оскільки бойовики зі свого боку дорогу не відкрили, попри попередні домовленості в Мінську.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Долітало до центру селища: ворог обстріляв Золоте-4 з сусіднього населеного пункту

/
/
/
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого

Попередній матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем: ексклюзивне інтерв'ю з Уляною Супрун – відео
Наступний матеріал
Відкриття терміналу F в аеропорту "Бориспіль" відзначили масштабним забігом KBP Runway Run: як це було – відео
Loading...