КПВВ "Золоте"
КПВВ "Золоте" 5 канал

Україна готова відкрити КПВВ "Золоте", але окупанти поки що блокують процес – штаб ООС

  Читайте по-русски
  Відкрити КПВВ "Золоте" на Луганщині вкотре спробують уже цієї неділі

  Російські окупанти відмовилися надати гарантії безпеки, що унеможливлює відкриття КПВВ "Золоте". Про це інформує штаб ООС у Facebook.

  Українська сторона спільного центру з контролю та координації отримала повідомлення від представників СММ ОБСЄ. В ньому, зокрема йдеться, що так звана адміністрація тимчасово окупованих територій не надає гарантії безпеки під час відкриття КПВВ "Золоте".

  Українська сторона, зі свого боку, підготувала необхідні документи та пройшла процедури щодо будівництва, обладнання та підготовки до відкриття даного об'єкта. Також СЦКК звернулася до спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з питання отримання додаткових гарантій безпеки.

  Нагадаємо, відкрити КПВВ "Золоте" на Луганщині вкотре спробують уже цієї неділі. Про це напередодні повідомили представники України у тристоронній контактній групі. За останні 2 роки це вже третя спроба відкрити контрольний пункт в'їзду-виїзду. І сенс у ньому буде тільки за умови роботи в обох напрямках. Через це українська сторона сподівається, що й російсько-окупаційні війська зроблять усе задля функціонування КПВВ.

  Попередній матеріал
  Хакери розсилали фейкові листи від імені Авакова з території РФ: що відомо
  Наступний матеріал
  Держдеп США засудив вирок українському політв'язню Павлу Грибу і вимагає від РФ повернути його в Україну
  Теги:
  Loading...