Журналісти "5 каналу" отримали нагороди від Наєва
Журналісти "5 каналу" отримали нагороди від Наєва 5 канал

Журналісти і оператори "5 каналу", які працюють на передовій, отримали нагороди від командувача Об'єднаних сил – відео

Читайте по-русски
Нагороди, зокрема, отримали кореспонденти "5 каналу" Євгенія Китаїва та Вікторія Ковальова

Двадцятьом військовим журналістам та операторам, які працюють в районі проведення ООС, вручили відзнаки. Нагороджували медійників на горі Карачун поблизу телевежі. Про таке повідомляє "5 канал".

Це місце символічне як для військових, так і працівників ЗМІ. Телевежу ворог зруйнував 2014-го, а вже за два роки вона була відновлена. За допомогою передавача українське мовлення поширилося і на тимчасово окуповані території Донеччини та Донецька.

Відзнаку Командувача ОС "Козацький хрест 1 ступеня", зокрема отримали кореспонденти "5 каналу" Євгенія Китаїва та Вікторія Ковальова. Крім того, оператори "5 каналу" Петро Ковальов та Ганна Кудрявцева відзначені медаллю "Операція Об'єднаних сил. За звитягу та вірність".

Також під час церемонії пам'ять загиблих на сході країни вшанували військовим салютом.

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв сказав: "У літню спеку і в зимову заметіль був поруч із захисниками України на передових позиціях і щодня висвітлював бойові зіткнення, героїзм наших захисників. Щоденну робив роботу з відновлення інфраструктури зруйнованого Донбасу. Чим жили і продовжують жити Об'єднані сили".

Попередній матеріал
Для мрій ніколи не пізно: як одеситка-музейниця на 80-річчя отримала подорож до Парижа – сюжет
Наступний матеріал
Місія "чистий Маріуполь": водолази підняли з дна річки Кальчик понад 6 кубометрів сміття – репортаж
Loading...