ID-паспорт
ID-паспорт fakty.ua

Відтепер українці зможуть подорожувати до Грузії за ID-паспортами

  Відповідно до підписаної угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів (щороку)

  Україна та Грузія спрощують процедури перетину кордонів, що дає змогу громадянам обох країн подорожувати без віз і за внутрішніми документами (ID-паспортами). Сьогодні в Кишиневі в рамках роботи саміту ГУАМ відповідну угоду підписали глави урядів Володимир Гройсман та Мамука Бахтадзе, повідомляє "УНІАН".

  "Кабінет Міністрів України та уряд Грузії намагаються й надалі розвивати двосторонні відносини, сприяти зміцненню міжлюдських контактів та спрощують порядок в’їзду своїх громадян на територію держави іншої сторони", – зазначено у преамбулі Угоди.

  Коментуючи підписання документів, глави урядів зазначали, що економічне зростання має відбиватися на житті громадян, а значить, знімаючи торгові бар’єри, треба знімати і бар’єри відносин між людьми.

  "Для нас головне – людські відносини", – сказав глава уряду Грузії Мамука Бахтадзе.

  "Посилення співробітництва – це не тільки економічні рішення, а й загальнолюдські", – додав зі свого боку прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

  Також повідомляється, що відповідно до підписаної угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів (щороку) на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), яка містить безконтактний електронний носій.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко запропонував прем'єру Республіки Болгарія Бойку Борисову спільними зусиллями з Болгарією та Румунією побудувати міст через Дунай.

  Попередній матеріал
  Працівниця "Укрпошти" вивела на свій рахунок 50 тис. грн, що належали компанії – прокуратура
  Наступний матеріал
  Португальське фаду, акорди з Гонконгу та капела бандуристів: найцікавіші концерти жовтня у Національної філармонії
  Loading...

  Стало відомо ім'я українця, який відвідав усі країни світу

  В Україні розпочалися масові перевірки бізнесу

  Тука пояснив, чому Росії не потрібні "ДНР" і "ЛНР"

  Не дописали одне слово: яку помилку зробила Україна в 1991 році, підписуючи Договір про дружбу з Угорщиною

  Чому Угорщина конфліктує не тільки з Україною, а й з Румунією та Словаччиною – політексперт

  "Неадекватна реакція": Клімкін прокоментував висилку українського консула з Угорщини