5 канал

З наступного місяця можна за бажанням обмінювати паспорт на ID-картку

  Обов'язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону, всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії

  Уже з наступного місяця громадяни України можуть обміняти власні паспорти на ID-карти. Про це повідомляє прес-служба ДМСУ.

  "З 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час", – зазначено в повідомленні.

  Також повідомляється, що обов'язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону, всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії.

  Як повідомляв 5.UA, Кабмін постановою від 2 листопада 2016 року № 770 встановив вартість адміністративних послуг у сфері міграції.

  Вартість оформлення та обмін паспорта громадянина України у формі ID-карти (крім оформлення паспорта громадянина вперше) за 20 робочих днів становить 87 грн, за 10 днів – 174 грн. Вартість оформлення паспорта для виїзду за кордон за 20 днів становить 253 гривні, від 3 до 7 днів – 506 грн. Вартість оформлення проїзного документа біженця, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на проживання і проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, у термін протягом 15 робочих днів становитиме 156,46 грн.

  Попередній матеріал
  Україна зводить радіолокаційний захист узбереж Чорного й Азовського морів – Ірина Луценко
  Наступний матеріал
  Очільник МЗС Угорщини заявив, що Будапешт висилає українського консула у відповідь
  Loading...

  Клімкін повідомив, коли Будапешт отримає ноту про висилку угорського консула

  Клімкін: Консул Угорщини виїде з України найближчими днями

  Глава МЗС Угорщини "загримів" до бази "Миротворець"

  "Вимагаємо поваги до України": Порошенко про видачу угорських паспортів

  Видача угорських паспортів: прокуратура розслідує справу як держзраду

  У ДПСУ прокоментували "паспортні заяви" Москаля