dt.ua

Останній "безвізовий" закон: Рада проголосувала за ID-карти для українців

  Прийняття закону залишалося одним із зобов'язань України в рамках пакету щодо безвізового режиму, наголосила Ірина Геращенко

  ВР прийняла в цілому останній закон з безвізового пакета, який передбачає видачу паспорта з 14 років. За зміни до деяких законів щодо документів, які підтверджують громадянство України, засвідчують особу чи її спеціальний статус №3224 у другому читанні і в цілому проголосували 226 народних депутатів, передає кореспондент "ЛІГА.БізнесІнформ".

  Змінами передбачено видачу паспорта з 14 років, занесення до Єдиного демографічного реєстру оцифрованих відбитків пальців громадянина для оформлення закордонного паспорта, а також для внутрішнього паспорта – в разі згоди громадянина.

  Перший віце-спікер Ірина Геращенко перед голосуванням зазначила, що прийняття закону залишалося одним із зобов'язань України в рамках пакету з надання безвізового режиму. Вона також підкреслила, що якщо закон буде прийнятий, Єврокомісія восени зможе розглянути пакет документів по Україні та вийти на рішення про безвізовий режим до кінця року.

  Окрім того, Геращенко заявляла, що Україна втратить кілька тижнів або місяців на шляху до отримання безвізового режиму через вихід Британії з ЄС.

  Як повідомляв 5.ua, стала відома точна дата, коли Європарламент почне розгляд безвізового режиму з Україною. 

  Попередній матеріал
  Сумніваюся, що Керрі стане "магічним ключиком" у вирішенні Мінська – експерт
  Наступний матеріал
  Тетяна Ричкова: У Дніпрі ніби повертаються 90-ті – якийсь "Бандитський Петербург"

  Єврокомісар оголосив, коли буде прийняте рішення про "безвіз" для України

  Комітет Європарламенту схвалив прискорення безвізового режиму для України

  Климпуш-Цинцадзе: Європарламент у вересні може надати Україні безвізовий режим з ЄС

  Завтра в Європарламенті почнуть розгляд надання безвізового режиму Україні