5 канал

Сумніваюся, що Керрі стане "магічним ключиком" у вирішенні Мінська – експерт

Зараз збільшилася кількість факторів, які мають впливати на поведінку Російської Федерації у питанні Мінських домовленостей, зазначила Галина Яворська

Санкції, настанови країн НАТО щодо Росії та активні дії США – це все має вплинути на поведінку РФ у позитивному для України сенсі. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила головний науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Галина Яворська.

"Я сумніваюся, відверто кажучи, що зараз у Керрі є цей магічний ключик (припинити обстріли на Донбасі – 5.ua). Але зараз збільшилася кількість факторів, які мають впливати на поведінку Росії", – зазначила вона.

З її слів, Мінський процес – це частина великого процесу і те, як розвиватимуться події, залежатиме від дії загальних факторів.

"Наскільки вони є дієвими на Путіна, ми побачимо. Ви правильно кажете, що Мінський процес – це частина більшого процесу, і в принципі те, як розвиватимуться події, залежатиме від загального цього контексту: наскільки дієвими будуть санкції, наскільки дієвими буде зміна настанови у країн НАТО щодо Росії, ну і наскільки активно будуть діяти Сполучені Штати, тобто все це разом має впливати і впливати в позитивному на нас сенсі", – наголосила Яворська.

Нагадаємо, Україна у Мінську категорично вимагає контролю над власним кордоном.

Попередній матеріал
На Хмельниччині загорівся і упав військовий літак
Наступний матеріал
Останній "безвізовий" закон: Рада проголосувала за ID-карти для українців

РФ у Мінську відмовилась від своїх солдатів, затриманих на Донбасі

Експерт щодо переформатування "мінського формату": Мінські угоди не відлиті в бронзі і не висічені на мармурі

У Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи

Порошенко повідомив про майже 100% виконання Мінських угод Україною – подальші кроки за РФ

13 липня у Мінську мають узгодити офіційну лінію розмежування на Сході

5 канал - трансляція наживо