5 канал

Експерт щодо переформатування "мінського формату": Мінські угоди не відлиті в бронзі і не висічені на мармурі

  На Варшавському саміті йшлося про дорожню карту виконання Мінських угод і тиск на Росію вже у форматі "G5 плюс Україна"

  Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки центру Разумкова Михайло Пашков.

  "Є "мінський формат" – Тристороння контактна група, яка працює в Мінську, є "нормандський формат". Мінські угоди не відлиті в бронзі і не висічені на мармурі, життя змінюється, життя повинне вносити якісь зміни", – зазначив експерт.

  "G5 плюс Україна" зустрічалися на Варшавському саміті? там йшлося про дорожню карту виконання Мінських угод і тиск на Росію вже у цьому форматі. Тобто, це нагадує чимось віддалено "Женева плюс", ще той варіант, який висував Порошенко. Але ось цей варіант гарний тим, що підключаються додатково партнери, розширюється система переговорних відносин, в тому числі "нормандського формату", і підключається ось ця "п'ятірка". І Порошенко анонсував, що переговори на рівні радників президентів вже йтимуть. Максимальний процес інтернаціоналізації врегулювання цього конфлікту дуже важливий і потрібний", – пояснив Пашков.

  Нагадаємо, засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі розпочалося в Мінську. На зустрічі контактної групи планується офіційно узгодити лінію розмежування.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Російська авіація "помстилась ІД" за вертоліт – розбомбила табір сирійських біженців
  Наступний матеріал
  На кордоні з Росією затримали 114 вагонів і 50 вантажівок з українськими товарами

  Сьогодні Тристороння контактна група зустрінеться в Мінську

  У Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи