Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Климпуш-Цинцадзе: Європарламент у вересні може надати Україні безвізовий режим з ЄС

Зараз це питання обговорюють у комітетах Європарламенту

Буде чи ні безвізовий режим, стане відомо у вересні. Про це заявила в ефірі "5 каналу" віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. З її слів, зараз це питання обговорюють у комітетах Європарламенту, висновки яких і вплинуть на подальше вирішення візового питання для українців.

"Ми надіємося все-таки повністю отримати позитивний результат і схвалення пропозиції до всього Європейського парламенту підтримати таке рішення. Надіюся, що такі будуть рішення комітетів, і тоді вже ми будемо розраховувати на те, що на вересень Європейський парламент уже загальним своїм голосуванням буде визначатися з цього приводу", – заявила Климпуш-Цинцадзе.

Повну версію розмови з Іванною Климпуш-Цинцадзе дивіться на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю".

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що всі формальності, щодо безвізового режиму України та ЄС будуть завершені до осені. До кінця літніх канікул, як сподівається українська сторона, усі бюрократичні процедури щодо безвізового режиму для України будуть завершені. В цьому запевнили Петра Порошенка і керівники ЄС, зокрема президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та президент Європарламенту Мартін Шульц.

Попередній матеріал
За добу у зоні АТО зазнали поранень 15 російських окупантів, є загиблі – розвідка
Наступний матеріал
МОЗ розпочало міжнародні закупівлі ліків на рік

Завтра в Європарламенті почнуть розгляд надання безвізового режиму Україні

Політолог: що буде з безвізовим режимом для України після Brexit