vestnik.in.ua

Комітет Європарламенту схвалив прискорення безвізового режиму для України

  Комітет Європарламенту із закордонних справ схвалив рекомендації щодо прискорення надання Європейським Союзом Україні безвізового режиму

  Про це повідомив євродепутат Яцек Саріуш-Вольські, передає УНІАН. За його словами, Комітет Європарламенту із закордонних справ сьогодні під час свого засідання у Страсбурзі проголосував за те, щоб рекомендувати "якнайшвидше та без будь-яких затримок" запровадити лібералізацію візового режиму для громадян України з боку ЄС.

  За його словами, Україна зробила чималий прогрес на європейському шляху з часу протестів Євромайдану два роки тому. Українська нація боролася за її європейський вибір і європейські демократичні цінності.

  "Україна беззаперечно та успішно виконала всі критерії, необхідні для надання безвізового режиму, проте реалізація реформ не може бути зупинена, робота має тривати, особливо в питанні боротьби з корупції та верховенстві права", – зазначив Яцек Саріуш-Вольські.

  Комітет з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ голосуватиме щодо скасування візових вимог для України, Грузії та Косово після літньої відпустки.

  У дипмісії ЄС зазначають, що сьогодні депутати-члени Комітету Європейського парламенту із закордонних справ наголосили на тому, що Євросоюз повинен надати безвізовий доступ на свою територію для громадян України, Грузії та Косово.

  "Вони відповідно ухвалили три висновки, закликаючи Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ прийняти ці рекомендації з огляду на те, що ці країни досягли значного прогресу у впровадженні критеріїв, встановлених для зняття візових вимог. Також, на їх переконання, такий крок сприятиме розвитку міжлюдських контактів", – зазначили у представництві ЄС.

  Зокрема, у представництві України в ЄС зауважили, що надання Україні безвізового режиму було підтримано 42 голосами проти 3; 6 депутатів утрималися.

  Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі "5 каналу" заявила – буде чи ні безвізовий режим, стане відомо у вересні.

  Попередній матеріал
  Один полігон на двох: чи буде в історії зі сміттєзвалищем гідний фінал
  Наступний матеріал
  Вакарчук станцював та заспівав на концерті Red Hot Chili Peppers
  Теги:
  Loading...

  Климпуш-Цинцадзе: Європарламент у вересні може надати Україні безвізовий режим з ЄС

  Завтра в Європарламенті почнуть розгляд надання безвізового режиму Україні