Петер Сійярто
Петер Сійярто фото Укрінформ

Глава МЗС Угорщини "загримів" до бази "Миротворець"

На сайті угорського політика називають одним із організаторів провокації, спрямованої на масове порушення українцями законодавства

Очільник Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто поповнив список Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку "Миротворець".

Як стало відомо, угорський політик потрапив до так званого "Чистилища" через "замах на суверенітет і територіальну цілісність України".

"Замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Прямі загрози збройного нападу на Україну. Втручання у внутрішні справи країни, розпалювання та підтримка сепаратистських настроїв, участь в організації провокації", – пояснюється на сайті.

Сійярто в 'Миротворці'
Сійярто в 'Миротворці'Центр Миротворець

Як повідомляв 5.UA, в консульстві Угорщини у Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти. Процедура супроводжується келихом шампанського на честь другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі.

Слідство у справі нині веде СБУ у Закарпатській області за статтею "державна зрада"

Попередній матеріал
Доба на сході: 120-мм міномети від ворога та ліквідовані терористи
Наступний матеріал
Дещо про санкції: у Південній Кореї затримали російське судно "Севастополь"
Loading...