Судно 'Севастополь'
Судно 'Севастополь' Радіо Свобода

Дещо про санкції: у Південній Кореї затримали російське судно "Севастополь"

Певні судна з РФ нелегально перевантажують нафтопродукти танкерам КНДР у відкритому морі

У порту міста Пусан, що в Південній Кореї, більш як місяць перебуває затримане вантажне судно "Севастополь" судноплавної компанії "Гудзон". Як відомо, ця компанія потрапила під дію американських санкцій. Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

У Міністерстві фінансів США вважають, що деякі російські судна здійснюють нелегальне перевантаження очищених нафтопродуктів північнокорейським одержувачам у відкритому морі.

Як повідомила адміністрація порту Пусан у відкритому листі, судно затримане на підставі рішення уряду Південної Кореї через впровадження санкцій США проти компанії "Гудзон".

Тепер судно "Севастополь" не може вийти з порту без спеціального дозволу.

Судно 'Севастополь'
Судно 'Севастополь'voicesevas.ru

У компанії "Гудзон" тим часом повідомили, що моряки забезпечені харчами, і тепер "вирішення питання має бути на міжурядовому рівні".

Зауважимо, що 27 вересня на засіданні Ради безпеки ООН держсекретар США Майк Помпео заявив: перевантаження на судна КНДР нафтопродуктів у відкритому морі з порушенням санкцій триває.

"Санкції, запроваджені Радою безпеки ООН щодо Північної Кореї, мають суворо і повністю виконуватися (доти, доки) ми не досягнемо повної, остаточної денуклеаризації, яку можна перевірити", – заявив Помпео.

Довідково: Компанія "Гудзон" базується в російському місті Владивосток. А от її судно вирішили назвати іменем окупованого українського міста.

Попередній матеріал
Глава МЗС Угорщини "загримів" до бази "Миротворець"
Наступний матеріал
Артилерійські снаряди летіли в цивільних та по агросектору – нові докази агресії РФ на сході