Санкції dt.ua

Відлуння справи Скрипалів: набрали чинності нові санкції США проти Росії

За першим санкційним пакетом – Вашингтон припиняє постачання до РФ продукції подвійного призначення

У понеділок, 27-го серпня, набули чинності нові економічні обмеження США проти Російської Федерації. Санкційний пакет був ухвалений американським урядом ще 8-го серпня, у відповідь на отруєння родини Скрипалів у Солсбері, на території Великої Британії.

У березні колишнього російського шпигуна та його дочку намагалися вбити, застосувавши російську ж бойову нервово-паралітичну речовину "Новачок". У Кремлі всі обвинувачення, традиційно, відкидають.

Нові американські обмеження стосуватимуться експорту технологічних товарів. Зокрема, комп'ютерного обладнання, сенсорів, лазерів, телекомунікаційного устаткування, спеціалізованих пристроїв у галузі видобування нафти і газу. А також приладів, що використовуються у бортових інформаційних системах деяких літаків.

Якщо після запровадження першого етапу санкцій Росія не зробить висновків та не надасть переконливих доказів, що більше не застосовуватиме хімічну зброю – у листопаді цього року США запровадять другий пакетом обмежень, ще суворіший. Йдеться про значне скорочення дипломатичних відносин та майже цілковите обмеження торговельних. Імовірна також і заборона літати до США компанії "Аерофлот".

Варто відзначити, що на тлі інформації про нові, надзвичайно суворі, американські санкції раніше відбулося значне падіння курсу російського рубля.

Попередній матеріал
На кіберспортивному турнірі в США сталася масова стрілянина: є загиблі та поранені – відео
Наступний матеріал
На Івано-Франківщині зливи спричинили сильну повінь – відео наслідків
Loading...

Чинні санкції проти РФ не працюють, розробляють нові обмеження – сенатор США

У Сенаті США розповіли, коли будуть уведені нові обмеження стосовно Росії

Через кібервтручання: США розширили антиросійські санкції

Трамп окреслив умови для скасування санкцій проти Росії

Проект санкцій проти держборгу РФ опублікований на сайті Конгресу

"Вийде з порту не скоро": російське судно із санкційного списку РНБО виявили в Херсоні