Володимир В'ятрович
Володимир В'ятрович facebook.com/volodymyr.viatrovyc

В'ятрович звернувся до СБУ через святкування в центрі Києва 140-річчя Сталіна – заява

Читайте по-русски
Нардеп нагадав: повернення культу Сталіна в Росії починалося з того, що влада не помічала спрямованих на це "громадських" ініціатив

Святкування 140-річчя Сталіна в центрі Києва стало приводом для повідомлення в СБУ. Відповідне звернення до Служби безпеки адресував нардеп від "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

"Повернення культу Сталіна в Росії починалося з того, що влада не помічала спрямованих на це "громадських" ініціатив, а потім і сама взялася за його розкрутку. Не сміємо допустити такого в Україні, Служба безпеки України має розслідувати і притягти до відповідальності учасників зборів сталіністів, як передбачено законодавством", – наголосив В'ятрович і додав, що скерував відповідне депутатське звернення до Івана Баканова.

Звернення В. В'ятровича
/
Звернення В. В'ятровича
Звернення В. В'ятровича
/
Звернення В. В'ятровича

"Чи було Службі безпеки України відомо про здійснення представниками Комуністичної партії України підготовки і проведення заходу з відзначення 140-річчя Сталіна, і якщо так, то які заходи вживало СБУ для запобігання і припинення злочинних дій? Чи ініціювала СБУ притягнення організаторів та учасників згаданого заходу до передбаченої законом кримінальної відповідальності? Які заходи вживає СБУ для припинення незаконної діяльності Комуністичної партії України та пропаганди символіки тоталітарного комуністичного режиму і якими є результати таких заходів у другому півріччі 2019 року?" – запитує В'ятрович.

З'їзд забороненої КПУ з нагоди 140-річчя Сталіна
З'їзд забороненої КПУ з нагоди 140-річчя СталінаКПУ

Нагадаємо, заборонена в Україні "Комуністична партія України" провела в Києві "науково-практичну конференцію" до дня народження Йосипа Сталіна.

 

Попередній матеріал
Очільник Херсона відповів на "фантазію збоченця Путіна" щодо російського Причорномор'я
Наступний матеріал
Контррозвідка СБУ підбила підсумки роботи за 2019 рік
Loading...