Верховний суд: підприємці на пенсії звільняються від сплати єдиного внеску

  Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їхньої добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

  Верховний суд дійшов висновку, що фізичні особи-підприємці на пенсії звільняються від сплати єдиного внеску. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Як зауважує портал Судової влади, суд вирішив, що фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соціальну допомогу.

  У рішенні зазначається, що такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їхньої добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

  Також Верховний суд зазначив, що звільнення фізичної особи-підприємця, який обрав спрощену систему оподаткування, від сплати єдиного внеску можливе за наявності двох умов: по-перше, така особа повинна мати статус пенсіонера за віком або людини з інвалідністю; по-друге, отримувати відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким від сплати єдиного соцвнеску звільнено організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, які відбудуться у травні в Україні.

  Попередній матеріал
  "Нова епоха миру": Південна і Північна Кореї підпишуть мирний договір
  Наступний матеріал
  Стало відомо, як назвали малюка Кейт Мідлтон та принц Вільям

  "Системне підвищення": Гройсман розповів про нові можливості пенсійної реформи

  Точний підрахунок: Розенко розповів, скільки і хто отримав надбавку до пенсії

  Пенсійний вік в Україні не підвищуватимуть найближчі 10 років – Рева

  Курсанти військово-навчальних закладів будуть отримувати пенсію в разі втрати годувальника – подробиці

  Хабарництво в СБУ: детективи НАБУ оприлюднили викривальні відео

  Випуск спецпризначенців підрозділу Нацполіції КОРД – відео