http://chesnosud.org

Стало відомо, хто очолить Верховний Суд України

Валентина Данішевська очолюватиме Верховний суд у найближчі 4 роки

У четвер, 30 листопада, пленум суддів Верховного Суду обрав головою ВСУ суддю Касаційного господарського суду Валентину Данішевську. Про це повідомляє УНІАН.

За результатами таємного голосування, її кандидатуру підтримали 67 суддів. Натомість інші кандидати отримали 21 голос (суддя Касаційного адміністративного суду Володимир Кравчук) та 12 голосів (суддя Касаційного кримінального суду Аркадій Бущенко). Ще 11 членів пленуму не підтримали жодного кандидата.

Зауважимо, що Данішевска склала присягу члена Вищої ради правосуддя, оскільки голова Верховного суду є членом ВРП "за посадою", і стає ним автоматично після обрання. Валентина Данішевська очолюватиме Верховний суд у найближчі 4 роки. 

Нагадаємо, наприкінці вересня Вища рада правосуддя оголосила імена 111 кандидатів на посади до Верховного Суду і передала їх на підпис Президенту. Тоді відмови від подання отримали лише двоє: Тетяна Франтовська та Володимир Матюхін. 11 листопада Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення 113 суддів нового Верховного Суду України.

Попередній матеріал
Луценко: Затриманий агент НАБУ дає свідчення – сьогодні йому вручать підозру
Наступний матеріал
Двом із постраждалих від вибуху в Нікополі роблять операцію
Loading...