president.gov.ua

Президент звільнив від податку організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА в Україні

  Порошенко підписав Закон, спрямований на забезпечення належного проведення в Україні фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року

  Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким від сплати єдиного соцвнеску звільнено організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, які відбудуться у травні в Україні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Закон, ухвалений парламентом 22 березня 2018 року, спрямований на забезпечення реалізації взятих зобов'язань щодо належного проведення в Україні фінальних матчів ЛЧ УЄФА-2018. Зокрема тимчасово до 1 червня передбачається звільнення від нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування представників або посадових осіб асоціацій - членів УЄФА; членів делегацій, що беруть участь у фінальних матчах, у тому числі членів команд, які здобули право на участь у фінальних матчах; фізичних осіб, акредитованих УЄФА (співробітників та тимчасових працівників, представників засобів масової інформації, партнерів УЄФА, представників спонсорів).

  Згідно з чинниим законодавством України, відповідні нарахування здійснюються за виконання робіт та/або надання послуг на території України або за її межами на період підготовки та проведення в Україні фінальних матчів ЛЧ УЄФА та ЛЧ УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, зокрема, але не виключно, у вигляді заробітної плати, відшкодування видатків та добових, оплати проживання, забезпечення медичного страхування та/або страхування життя таким особам або третім особам на користь таких осіб, незалежно від їх участі у проведенні зазначених фінальних матчів.

  Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

  Нагадаємо, фінал головного європейського клубного футбольного турніру відбудеться 26 травня на НСК "Олімпійський" у Києві. Очікується, що столицю України відвідають понад 100 тис. туристів, які приїдуть саме на фінал Ліги чемпіонів. До цієї події в місті для вболівальників буде відкрито кілька фан-зон.

  Попередній матеріал
  "Каскадерська аварія" на Подолі у Києві: авто влетіло у зупинку і два дерева
  Наступний матеріал
  НАТО проведе термінове засідання через ситуацію в Сирії

  Росія застосовує хімічну зброю не лише в Сирії, а й у Європі – Порошенко

  Росія не обійдеться без української ГТС – Президент

  Більш як 40 країн готові взяти участь у миротворчій місії ООН на Донбасі – Порошенко

  "Розкрию таємницю": Президент повідомив, коли АТО замінить операція Об'єднаних сил

  "Безпечне майбутнє в умовах агресії РФ неможливе": всі деталі з безпекового форуму в Києві

  Україна має офіційно припинити участь у статутних органах СНД – Порошенко