Укроборонпром 5.ua

В "Укроборонпромі" прокоментували звинувачення про розкрадання держкоштів при закупівлі висотомірів для Ан-26

Читайте по-русски
В "Укроборонпромі" також заперечили семиразове завищення ціни на прилади для Ан-26

 

Директор Дивізіону високоточних озброєнь і боєприпасів держконцерну Андрій Артюшенко на прес-конференції заявив, що державні кошти при закупівлі висотомірів для Ан-26 не були вкрадені. Про таке повідомляє "Укрінформ".

"В цьому випадку державних грошей ніхто не крав", – наголосив Артюшенко.

За його словами, в даному випадку мова йде не про державний контракт, а про приватний.

"І повірте мені, замовник, який підписує контракт з нашим підприємством, який не має ніякого відношення до наших бюджетних коштів, до наших військпредів і до наших платників податків, організовує такий жорстокий контроль, що обдурити його на ціні практично неможливо", – зазначив посадовець.

Нагадаємо, напередодні, 4 березня 2019 року, автори програми "Наші гроші" оприлюднили нову серію власних розслідувань. Посилаючись на анонімні дані, заявили, зокрема, що чільник "Укроборонпрому" Павло Букін та вже колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський отримували "відкати" під час оборудок із закупівлями в "Укроборонпромі". Зауважили, що під час придбання російських альтиметрів для ремонту казахських літаків Ан-26 в Україні Павло Букін отримав 10 тисяч доларів, а Олег Гладковський – 30 тисяч доларів США відповідно. Автори розслідування стверджують, що отримали архів із листуванням учасників так званих схем та дані про давання й отримання хабарів людьми, задіяними у процесі. В "Укроборонпромі" при цьому заперечили семиразове завищення ціни на прилади для Ан-26

Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2019 року журналісти програми "Наші гроші" (Bihus.info) оприлюднили матеріали про викриття масштабних схем розкрадання в оборонному комплексі, до яких можуть бути причетні посадовці. Йдеться про події 2014-2016 років. В "Укроборонпромі" тоді заявили, що журналісти маніпулюють закритою інформацією, яку могли отримати в межах кримінальних проваджень. 26 лютого Президент тимчасово призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. 4 березня Порошенко підписав указ про звільнення Гладковського з посади.

Попередній матеріал
Суд визнав незаконним підвищення цін на газ: реакція Кабміну
Наступний матеріал
"Сказ – це смерть": через заражених тварин на деяких вулицях Києва триває карантин